Aktualijos

Jūsų Inicialai ant Marškinėlių, Džemperių, Aksesuarų ir Papuošalų

išsiuvinėjimas/išgraviravimas

Su malonumu pranešame, kad nuo šiol uždėsime Jūsų norimus inicialus ant marškinėlių, džemperių, aksesuarų ir papuošalų!

Ant marškinėlių, džemperių ir aksesuarų Jūsų norimi inicialai bus išsiuvinėti arba atspausdinti o ant sidabro papuošalų - išgraviruoti.

  • Pasirinkite prekę ant, kurios norite išsiuvinėtų, atspausdintų arba išgraviruotų inicialų;

  • išsirinkite norimą prekės spalvą ar atspalvį;

  • įrašykite norimus inicialus (atkreipkite dėmesį, kad inicialų simbolių skaičius yra ribotas);

  • atlikite apmokėjimą.

Po apmokėjimo per artimiausias 24 valandas susisieksime su Jumis ir elektroniniu paštu atsiųsime nuotraukos maketus, su įsigyta preke ir išsiuvinėtų arba išgraviruotų inicialų vaizdu. Pateiksime 3 skirtingus teksto šrifto variantus, iš kurių išsirinksite labiausiai patinkantį!

Tiek išsiuvinėjimas, tiek atspausdinimas tiek išgraviravimas jau yra įskaičiuotas į prekės kainą ir nieko papildomai nekainuos!

Išsiuvinėjimas

Inicialai išsiuvinėjami kruopščiai bei profesionaliai, todėl neabejotinai suteiks originalumo Jūsų įvaizdžiui. Taip pat gali tapti puikia dovana draugui arba artimam žmogui.

Pasirinkę prekę, ant kurios norėsite išsiuvinėtų inicialų, taip pat turėsite galimybę pasirinkti prekės spalvą.

Šiltų kepurių rudeniui/žiemai turime 6 skirtingų spalvų: juodos, mėlynos, žalios, raudonos, pilkos ir baltos.
Kepurių pasiūtų iš ekologiškos medvilnės turime 4 skirtingų spalvų: juodos, tamsiai mėlynos, žalsvos ir smėlio spalvos.
Kepurių su snapu turime netgi 9 skirtingų spalvų: juodos, mėlynos, kareiviškos, žalios, šviesiai mėlynos, rožinės, smėlio, akmens ir baltos.
Polo marškinėlių – 5 skirtingų spalvų: juodos, raudonos, mėlynos, pilkos ir baltos.

Atspausdinimas

Jei mėgstate rengtis originaliai bei išsiskirti iš minios? Pasipuoškite marškinėliais arba džemperiu su atspausdintais Jūsų inicialais! Būsite garantuoti, kad niekas kitas nenešioja tokio marškinėlių ar džemperio su tokiu pačiu dizainu.

Pasirinkę prekę, ant kurios norėsite atspausdintų inicialų, taip pat turėsite galimybę pasirinkti prekės spalvą.

Marškinėlių turime 5 skirtingų spalvų: juodos, mėlynos, pilkos, tamsiai pilkos ir baltos.
Ilgų, moteriškų marškinėlių pasiūtų iš ekologiškos medvilnės turime 4 skirtingų spalvų: baltos, pilkos, juodos ir rožinės.
Džemperių bei džemperių su kapišonu turime netgi 10 skirtingų spalvų: baltos, pilkos, tamsiai pilkos, juodos, tamsiai mėlynos, mėlynos, bordo, raudonos, žalios, šviesiai mėlynos ir rožinės.

Išgraviravimas

Unikalūs sidabriniai (AG-925) papuošalai su išgraviruotais inicialais puikiai tiks elegantiškam įvaizdžiui arba dovanai. Kiekviena mergina ar moteris apsidžiaugtų gavusi dovanų tokį įmantų aksesuarą. Negana to, papuošalai yra supakuoti į prabangią ekologiškos odos dėžutę, padengtą audinio įdėklu.

Bene geriausias dalykas kalbant apie sidabrinių papuošalų įsigijimą cxdesign.lt internetinėje parduotuvėje yra tas, kad pristatymas yra greitas ir nemokamas visame pasaulyje!

Sidabrinių papuošalų taip pat turime kelių skirtingų atspalvių:

  • šviesiai roduoto sidabro;
  • tamsiai roduoto sidabro;
  • 24K paauksoto sidabro;
  • 18K rausvai paauksoto sidabro.

Norite sužinoti, kaip atrodytų Jūsų inicialai?

Jei vis dar neapsisprendėte ar norėtumėte originalių rūbų, aksesuarų ar papuošalų  arba visų pirma norėtumėte sužinoti, kaip Jūsų inicialai atrodytų ant tam tikros prekės – turime išeitį!

Jums tik reikia užpildyti paprastą formą ir rezultatą su savo inicialais gausite elektroniniu paštu. Jei vis dėl to nesinaudojate elektroniniu paštu, galite tiesiog parašyti mums facebook’e!
Paslauga nemokama ir neprivalėsite pirkti prekės jei nepatiks rezultatas. Ne gana to, pasiūlysime Jums specialią 10-20% nuolaidą! Beje, nuolaidos galiojimo laikas ribotas, todėl verta paskubėti.

Apibendrinimas

Tikimės, kad nauja inicialų užsidėjimo paslauga Jums patiks.

Kepurė, marškinėliai ar džemperiai su išsiuvinėtais arba atspausdintais inicialais neabejotinai suteiks originalumo įvaizdžiui.

Sidabriniai papuošalai su išgraviruotais inicialais gali būti puikus išsigelbėjimas jei nežinote, ką padovanoti mylimai merginai, žmonai, sesei ar mamai.

Jei iškilo klausimų – nedvejodami susisiekite patogiu būdu ir būtinai Jums padėsime.

58 thoughts on “Jūsų Inicialai ant Marškinėlių, Džemperių, Aksesuarų ir Papuošalų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *