Kas mes esame

Svetainė cxdesign.lt – tai internetinė parduotuvė pasiekiama adresu: https://cxdesign.lt (pardavėjas).
Vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente rasite informaciją apie tai, kaip mes renkame duomenis ir juos naudojame.
Jei turite klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir jos sąlygomis.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Renkami duomenys

Registruojantis svetainėje arba pateikiant užsakymą vartotojas privalo pateikti savo kontaktinę informaciją – asmeninius duomenis.
Pardavėjas patvirtina, kad vartotojo asmens duomenys bus tvarkomi tik siekiant sklandžiai suteikti elektroninėje parduotuvėje cxdesign.lt teikiamas paslaugas.

Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti vartotojo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus šiuos atvejus:

vartotojas sutinka atskleisti savo asmens duomenis;
vykdant užsakymą teikti asmens duomenis pardavėjo partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas vartotojo užsakytas paslaugas;
teisėsaugos institucijoms LR teisės aktų numatyta tvarka.

Komentarai

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Informacijos naudojimas

Asmens duomenų informaciją renkame tam, kad:

patobulinti, suasmeninti ir išplėsti mūsų internetinę svetainę;
suprasti ir išanalizuoti, kaip naudojatės internetine parduotuve, kurti naujus produktus, paslaugas bei jų funkcionalumą;
bendrauti su jumis tiesiogiai arba per mūsų partnerius, įskaitant klientų aptarnavimą, kad galėtume pateikti atnaujinimus ir kitą informaciją, susijusią su internetine parduotuve;
siųsti laiškus elektroniniu paštu rinkodaros ir reklamos tikslais;
užkirsti kelią sukčiavimui;
registruoti lankytojų apsilankymą svetainėje.

Lankytojų apsilankymo registravimas

Internetinė parduotuvė cxdesign.lt naudoja standartinę vartotojų apsilankymo registravimo politiką. Renkama tokia informaciją kaip interneto protokolo adresas (IP), naršyklės tipas, interneto paslaugų tiekėjas (IPT), data ir laikas, aplankytos nuorodos internetinėje parduotuvėje, laikas praleistas jose bei nuorodos iš kurių patekote į internetinę parduotuvę. Tai neturi susieta su asmenį identifikuojančia informaciją. Informacijos rinkimo tikslas – analizuoti tendencijas, administruoti internetinę parduotuvę, sekti vartotojų veiksmus internetinėje parduotuvėje ir rinkti demografinius duomenis.
Informacija naudojama optimizuoti vartotojų patirtį pritaikant mūsų tinklalapio turinį atsižvelgiant į lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

Slapukai

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.
Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.
Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.
Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.
Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.
Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Naujienlaiškiai

Internetinė parduotuvė cxdesign.lt siunčia naujienlaiškius elektroniniu paštu visiems vartotojams pateikusiems internetinėje parduotuvėje savo elektroninio pašto adresą.
Naujienlaiškius cxdesign.lt siunčia ne dažniau nei 5 kartus per kalendorinį mėnesį.
Vartotojas gali atsisakyti naujienlaiškių gautame laiške pasirinkę kad nebenori gauti naujienlaiškių ateityje. Taip pat vartotojas gali parašyti laišką info@cxdesign.lt vartotojui priklausančiu elektroniniu paštu ir pareikšti, kad elektroninio pašto adresas būtų pašalintas iš prenumeratorių sąrašo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Baigiamosios nuostatos

Ši privatumo politika galioja nuo jos paskelbimo datos. Internetinė parduotuvė cxdesign.lt turi teisę bet kada keisti, papildyti ar atnaujini privatumo politiką.
Paskutinė privatumo politikos atnaujinimo data: 2020-11-13, 08:00